top of page

Volná místa

Podívejte se, na jaké pozice hledáme spolupracovníky. Pokud byste s námi rádi dělali a máte co nabídnout, nebojte se na nás obrátit i v případě, že zde nebudou vypsané žádné pozice. Rádi potkáme schopné a pracovité lidi!

Proč s námi spolupracovat?

Rodinná firma

Práce v malém rodinném kolektivu. Nejsme nadnárodní firma, kde nevíte pro koho pracujete.

Řemeslo

Nepožadujeme vyučení v oboru, ba naopak, rádi tě našemu řemeslu naučíme.

Volné pozice

Pekař

Nabídka práce i brigády

Rozšiřujeme náš tým, hledáme nové kolegyně a kolegy na denní či noční směnu do Koláčkova Pekařství v Janově nad Nisou.

PEKAŘ / PEKAŘKA

Vhodné i jako brigáda pro studenty, pro aktivní důchodce i na zkrácený úvazek.

Mzda od 140 Kč / hodina .

Nástup možný ihned.

VEDOUCÍ SMĚNY - HLAVNÍ PEKAŘ / PEKAŘKA

Praxe v oboru je zde velkou výhodou.

Mzda od 170 Kč / hodina .

Náplň práce: Pečení žitného chleba, příprava a následná expedice. Práce možná buď na ranní nebo odpolední směně. Práce od neděle do čtvrtka.

Požadavky: Spolehlivost, pracovitost, chuť učit se.

Co nabízíme: Zázemí malé rodinné firmy a osobní přístup.

V případě zájmu o nabízené pozice nás kontaktujte!

Můžete nám zavolat (602 696 208), napsat e-mail (info@kolackovapekarna.cz) nebo se ozvat přes kontaktní formulář níže.

Spojíme se s vámi a domluvíme se na dalším postupu / termínu pohovoru.

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Děkujeme za zprávu, ozveme se co nejdříve!

bottom of page