top of page

Reference

Chválí nás jak odborníci, tak "laická veřejnost". Jsme potěšeni, že Vám naše výrobky prostě chutnají. My Víme, co pečeme. Vy víte, co Jíte.  Přečtěte si pár vybraných referencí.

Margit-Slimakova.jpg

TEN NEJLEPŠÍ KVASOVÝ CHLEBA

Kvasové pečivo doporučuji už roky, protože je nejlépe stravitelné, výživově nejhodnotnější a vysoce trvanlivé. K tomu všemu jsem před pár lety objevila žitné chleby a sladkosti z Koláčkovy pekárny a musím dopsat, že takovéto pečivo je i úplně to nejchutnější. Jiří a Míša Koláčkovi vyrábějí chléb tradičním způsobem třístupňového vedení kvasů z žitné mouky a pečou postaru, tedy na tvrdou kůrku a doměkka propečenou a vláčnou střídu. Jasným výsledkem je skvěle chutnající chléb, který moc doporučuji vyzkoušet.

Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu, margit.cz

CHLÉB JAKO DEZERT

Chléb od pana Koláčka se pyšní opravdu výjimečnými chuťovými vlastnostmi. Nebál bych se ho přirovnat spíše k dezertu, jen s tím rozdílem, že se stále bavíme o základní potravině s vynikající sytící a výživovou hodnotou. Většina formových žitných chlebů patří mezi těžší, méně vláčné a někdy až nepříjemně robustní a kyselé. U Koláčkova žitného chleba se můžete těšit nejen na velmi dobrou stravitelnost, ale také na nefalšovaný gurmánský zážitek.

Jakub Přibyl

konzultant pro personalizovanou výživu

jakub-pribyl-2_edited.png

Hodnocení našich spokojených zákazníků

"Úplnou náhodou jsem narazila v Jbc na Vaše chleby....myslela jsem že jiný než Moskvu neseženu a najednou předemnou tolik druhů, že nevím jaký dřìv...začla jsem jíst zdravě a s pečivem dost problém sehnat, ale ty vaše jsou dokonalé...někdo by mohl říct že je to drahý....ale není, ta chuť je dokonalá...jsem moc ráda že jste....pečete ....a vytváříte tolik druhů...nikdy se nepřejím..."

 

Lenka Hettfleischová

"Dobrý den, dnes jsem ochutnala váš chléb a byl báječný 🤤 zakoupila jsem si žitný chléb s ořechy."

 

Nikol Patočková

"Nedávno jsem ochutnala žitný chléb z Kolečkovy pekárny a musím konstatovat,že je to bomba. Nemám obchod,kde se prodává blízko,ale ráda vyrazím za nákupem pro tenhle chleba i dál. Fakt stojí za to."

 

Eva Hurtajová

"Ochutnala jsem Váš chlebík a už nic jiného nechci....jsem naprosto nadšená, že konečně někdo peče zdravě a ještě chutně...."

 

Anna Němcová

"Úžasný, nejlepší žitný chleba, který jsem vůbec kdy jedla."

 

Lenka Suchánková

"Snídaně i rychlý oběd s polévkou a také podvečerní posezení s kamarádkou. Příjemné prostředí, super káva, výživné sendviče, nevtíravá obsluha, která vás nechá v klidu si vybrat, prohlédnout a zorientovat se v nové provozovně.

Budeme se sem vracet. Něco takového v Jablonci chybělo. Rychlé, zdravé, jednoduché a přitom komplexní."

  • Chutné dortíky cupcake

  • Dobré pro snídani

  • Nejlepší káva

  • Jedinečné dezerty

 

Denisa Bláhová

Kam dál na našem webu?

bottom of page